Вітаємо з Днем народження Устінову Наталію Миколаївну, почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв», режисера народного театру-студії «Чудеса в решеті»!

Дата: 26.07.2019 08:29

Мудрий керівник та чарівна муза, натхненний митець і прекрасна жінка – безліч талантів та чудових особистих якостей втілює в собі Наталія Миколаївна. Її обожнюють юні вихованці палацу, поважають батьки, захоплюються колеги. Під керівництвом Наталії Миколаївни Пісочинський палац культури та мистецтв став магічним джерелом, що дарує нам дивовижний світ мистецтв, а народний театр-студія «Чудеса в решеті» став відомим та улюбленим не тільки у рідному селищі, а й за межами України.
Шановна Наталіє Миколаївно! Прийміть наші щирі привітання та побажання постійного творчого натхнення, нових ідей та задумів. Нехай щастя, любов, злагода та добробут у родині дарують Вам радість та надихають на нові професійні звершення! Міцного здоров’я, підтримки однодумців, яскравих вражень від життя!