Роботи по встановленню освітлення на території сел. Березівка

Дата: 31.07.2019 15:07

30 липня на замовлення Пісочинської селищної ради проведено роботи по встановленню додаткового освітлення на території приватного сектора сел. Березівка. Так, було встановлено додаткові ліхтарі на вулицях: Шевченка, 300-річчя, Молодіжна; біля будинку №3 по вул. Перемоги, будинку №5/2 по вул. Гагаріна, №21 по вул. Джерельна, а також біля дитячого майданчику по вул. Гагаріна.

Здійснено роботи по відновленню вже існуючого вуличного освітлення, а саме заміну ламп, на вулицях: 300-річчя  (1шт.), Перемоги, буд. 11 (1шт.), Садова (2 шт.)

Дбаємо про належне освітлення – запоруку безпеки мешканців громади!