Привітання з Днем народження Чернова С. І., голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Дата: 22.08.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Чернова Сергія Івановича – голову Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області!

Шановний Сергію Івановичу! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я та бадьорого настрою, а також нескінченного натхнення на нові звершення на благо нашої держави!  Нехай Вас завжди підтримують рідні люди та вірні однодумці, а родинний затишок дарує задоволення та відчуття життєвої гармонії.  Бажаємо Вам успішного втілення всіх задумів і планів. Щастя, любові, злагоди та добробуту в родині!

Зі святом!