Активна підготовка до нового навчального року забезпечує належний рівень освітнього процесу!
Дата: 28.08.2019 16:08
Кількість переглядів: 460
Дуже важливо створити в закладах такі умови, у яких дітям буде комфортно отримувати освіту. Для приміщення початкової школи Комунального закладу "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів" було придбано шкільні меблі, а також килимки – пазли, які мають навчальні та розвиваючі здібності. До шкільної бібліотеки за сприяння Міністерства науки та освіти України надійшли підручники для 2, 5, 6, та 11-х класів. Дбаємо про якісні умови навчання молоді нашої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e04d95c13e953e6877eb968deb6ce3c3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b546ca1c0d8da6651ca8bcffe82e0c23.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a16f2cd6bf5ae854a70a9d5ec2f84683.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7a81e10b93162b1119f0ce8a9bb7e0cb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c0c9649f95eee250fc13d722722d2949.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3256b735e32434f08dd7ee1747bbfd2f.jpg)
« повернутися