Привітання з Днем народження Чикурової Н.В., спеціаліста 1 категорії бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради!
Дата: 20.09.2019 08:44
Кількість переглядів: 331
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fc88a29f9aadd400884d9c7c238192ce.png)
Дорога Наталіє Володимирівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя! Нехай здоров`я завжди буде міцним, життя буде сповнене любові, краси та гармонії, а в родинній оселі панують злагода, затишок і добробут. Ваш високий професіоналізм і досконале знання всіх нюансів спеціальності, щирість і доброзичливість, надзвичайна порядність і позитивна енергетика викликають повагу та щиру прихильність оточуючих. Бажаємо Вам успішного втілення всіх заповітних мрій, нових професійних звершень на благо нашої громади! З Днем народження!
« повернутися