За підтримки Юлії Світличної на території громади з`явився новий сучасний спортивний майданчик!
Дата: 20.09.2019 08:58
Кількість переглядів: 552
За підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної 18 вересня 2019 року поруч з будинком в/д Набережний, 11 селища Пісочин на радість всіх дітей Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади з'явився сучасний спортивний майданчик, який встановлено за рахунок субвенції з обласного бюджету в розмірі 200 тис грн.
До послуг дітлахів 6 сучасних багатофункціональних вуличних тренажерів і 1 спортивний комплекс. Всі мешканці мікрорайону «Мобіль» активно захопилися тренуваннями на новому спортивному майданчику. Ми вдячні Юлії Світличній за турботу про фізичний розвиток і здоров'я, спортивне дозвілля і відпочинок маленьких і дорослих пісочинців.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f9b946899d23b42181b77d1843d1efc3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0771b7fa846d97fee2eb17290aa8fe40.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/efb73ac01bd65175f75b3dc385fa9050.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6bea65d631215c43ec260a67dce35c9c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/677128b4bc3fadb2eb6b503d20f43352.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/aef60ae1f18d89b934656b578c0803a1.jpg)
« повернутися