Осінній фестиваль «Пісочин Тріал»
Дата: 30.10.2019 14:11
Кількість переглядів: 362
27 жовтня в нашій громаді, на території с. Надточії, відбувся осінній фестиваль «Пісочин Тріал».
Захід проводився за підтримки Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, депутатів Пісочинської селищної ради Андрія Валяєва й Олександра Тищенко, місцевих мешканців з активною життєвою позицією. Більш ніж 2000 вболівальників, безліч позитивних емоцій та яскравих вражень від емоційного, надзвичайно динамічного змагання, а також від дружнього спілкування присутніх на заході. Вітаємо представників Пісочинської громади з перемогою: Салащенка Олександра, який посів І місце в класі ТР1 та Берднікова Ігоря – 1 місце в класі ТР0! Переможців було відзначено Кубками, а всіх учасників змагання – дипломами від Пісочинської селищної ради.
Вітаємо всіх учасників змагань! Щиро сподіваємось на нові зустрічі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4aa85f3c8a2d1f4fba773c316d229296.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/17ad91ed20b9037a3ac9c9b7e78a97d5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/aa6f302a1e9d74d3b7b44e072dc2341c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1bbfaec70aee5c69f3528e5d9634a775.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/17ae7a715228248bd62c2aba34e6089f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a8647df863f1e54b95912dc835d27973.jpg)
« повернутися