Увага! Небезпека!

Дата: 13.12.2019 16:29

Шановні мешканці!

Нагадуємо, що в Одеському коледжі вранці 4 грудня 2019 року виникла пожежа, на той час у споруді перебувало майже 400 людей. Інформацію про займання пожежники отримали близько 10:00. Вогонь виник в історичній будівлі, якій майже 100 років. Близько 15:00 рятувальники локалізували займання. Було щільне задимлення, пізнє оповіщення про пожежу. На момент приїзду пожежників площа займання становить 700 квадратних метрів., несвоєчасна евакуація людей, а також загромаджений проїзд транспорту. Ймовірна причина пожежі – аварійний режим роботи електроприладу в кабінеті економіки. Зазначено, що понад 350 осіб особового складу та 64 одиниці техніки залучили на гасіння пожежі. Крім того, повідомили, що на локалізацію пожежі пішло 4 години, але її досі не ліквідували. На разі дві версії розглядають у поліції: умисний підпал чи несправність проводки. Варто зауважити, що задимлення розпочалося з підвіконня в кабінеті №9, у розетку було увімкнено багато техніки. З тієї стіни почалось задимлення, а потім займання. Водночас чи спрацювала сигналізація невідомо, адже коли прибули рятувальники, площа пожежі становила вже 700 квадратних метрів, але сама протипожежна система в закладі була. Директорка коледжу заявила, що заміна електромережі востаннє проводилася в закладі в 2005 році. Станом на 06.12.2019 року - загинули 16 осіб.

Звертаємося до мешканців Пісочинської громади з проханням дотримуватися правил протипожежної безпеки! Будьте вкрай обережні – цінуйте своє життя!