Привітання з Днем народження Риберт Т.І., завідувача відділу військово-облікового столу Пісочинської селищної ради.
Дата: 26.12.2019 06:27
Кількість переглядів: 335
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d68b225da979b0472165e351cb324df9.jpeg)
Вітаємо з Днем народження Риберт Тетяну Іванівну, завідувача відділу військово-облікового столу Пісочинської селищної ради!
Шановна Тетяно Іванівно! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі. Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи, мудрість і надзвичайна порядність надихають нас, викликаючи повагу та захоплення! Нехай Боже благословення супроводжує Вас у житті та всі сподівання здійснюються. Зичимо, щоб кожен день був щедрим на приємні події та радісні звістки.
З Днем народження!
« повернутися