Дата: 11.02.2020 08:36

10 лютого Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай провів черговий особистий прийом громадян. Олег Олександрович вислухав кожного мешканця та надав кваліфіковані відповіді, рекомендації, консультації. Громадяни постійно звертаються до Олега Олександровича, бо відчувають реальну підтримку, а найголовніше – бачать вагомий результат проведеної роботи.
Питання, які порушувалися під час прийому, стосувалися постановки на квартирну чергу, благоустрою території громади, комунального господарства.
Питання, які потребують детальнішого вивчення, Пісочинський селищний голова взяв під особистий контроль та дав відповідні доручення спеціалістам селищної ради.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении