Дата: 13.02.2020 11:46

Пісочинська селищна рада продовжує безкоштовно надавати дрова, які були отримані під час видалення аварійних дерев на території громади, малозабезпеченим, інвалідам, одиноким пенсіонерам для опалення будинків узимку. У лютому дрова отримали мешканці, які проживають за адресами: пров. Вузький,№24 (смт.Пісочин), вул. Староолешківська,№4(с. Олешки), вул. Задорожний кут,№3, вул. Дачна,№13, тупик Дачний, №9, вул. Куряжанська,№15 та 16, вул. Коцюбинського,№19 (с. Надточії), пров. Кар'єрний,№7/10, вул. Полтавське шосе,№ 287 (смт. Пісочин), вул. Рай-Оленівська,№2 (сел. Рай-Оленівка).