Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо!

Дата: 02.03.2020 22:01

29 лютого та 1 березня єдиною дружньою родиною наша громада святкувала Масляну. Рай-Оленівка, Коротич, мікрорайон Надія, провулок Покровського, Мобіль, Березівка гостинно зустрічали своїх гостей. Запальні танці та мелодійні пісні, веселі ігри та традиційне частування смачними млинцями з варенням або сметаною, а також запашний куліш та ароматний чай у Березівці – все дарувало радість та позитивні емоції. Неперевершена чудова атмосфера любові, доброзичливості та душевності панували у ці дні в нашій громаді!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБІЛЬШ ЦІКАВИХ ФОТО СВЯТА