Привітання з 95 річницею Токар Євдокії Луківни, мешканки селища Коротич.

Дата: 12.03.2020 06:29

Сьогодні свій 95 ювілей  відзначає Токар Євдокія Луківна, мешканка селища Коротич, учасник війни.  Життєвий шлях її був сповнений випробувань, але Євдокія Луківна пронесла крізь роки тепло в душі та бадьорість духу. Працелюбна, енергійна, доброзичлива та людяна – її поважають та цінують односельці!

Вельмишановна Євдокіє Луківно! Зичимо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай у Вашій дружній родині завжди пануватимуть злагода, любов і благополуччя! Радісних днів і позитивних емоцій щодня!

З ювілеєм!