КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 18.03.2020 16:13

У зв'язку з появою випадків коронавірусу в Україні нагадаємо про заходи профілактики:

- не рекомендується відвідувати місця великого скупчення людей.

- нагадуємо про те,  що миття рук - це один із самих важливих методів профілактики розповсюдження інфекції. Для обробки рук також можна використовувати антисептики для рук (перед цим необхідно ознайомитися з інструкцією до використання, зазвичай там вказана доза антисептика для обробки рук).

- нагадуємо про те, що при проявах застуди необхідно прикривати рот, ніс одноразовими серветками,  а також використовувати маску.

- регулярно проводити вологе прибирання та провітрювання приміщення.

- не приймати в їжу сирі чи недостатньо термічно оброблені продукти тваринного походження.

- при проявленні симптомів вірусної інфекції обов'язково зателефонуйте Вашому сімейному лікарю та залишайтеся вдома в ізоляції!!!

Будьте здорові !!!!!Фото без опису