Слова подяки від ветеранів.

Дата: 05.05.2020 09:49

Рада ветеранів Коротичанського старостинського округу вітає Пісочинського селищного голову Чернобая Олега Олександровича з 75-ою річницею Великої Перемоги та висловлює свою щиру подяку за підтримку ветеранського руху: за турботу, увагу і допомогу ветеранам. Цим питанням Олег Олександрович завжди приділяє велику увагу! Всі наші заяви, прохання та пропозиції знаходяться під його особистим контролем і мають конструктивні рішення. Від щирого серця бажаємо нашому голові здоров'я та успіхів у добрих справах на благо громади!

Голова ветеранської ради

Суббота С.С.