Люботинський РЕМ повідомляє! Увага! Відключення електроенергії.

Дата: 07.05.2020 15:10

УВАГА!!!
Люботинський РЕМ повідомляє!

У зв’язку з ремонтними роботами, 08.05.2020 року з 09:00 до 14:00 буде відсутнє електропостачання в смт. Пісочин за адресами: вул. Слобідська, вул. Кооперативна, вул. Козацька, пров. Чайковського, пров. Озерний, вул.Поштова, пров. Поштовий, в-д К.Шульженко, пров. Сагайдачного, в-д Сагайдачного, вул. Василівська, пров. Квітневий, вул. Полтавське шосе №1-204, №51-251, вул. Київська, вул. Валківська, вул. Шевченка, пров. Шевченка, вул. Шляхова, пров. Шляховий, вул. Ломоносова, вул. Річна, пров. Річний, вул. Шкільна, вул. Тімірязєва, вул. Харківська, пров. Харківський, вул. Зелена, вул. Весела, пров. Веселий, в-д Удянський, вул. Берегова, вул. Маяковського, пров. Маяковського.