Поліцейський офіцер громади.
Дата: 18.05.2020 22:07
Кількість переглядів: 517
Жага до легкої наживи не зупиняє людей навіть перед порушенням законодавства. "Чорні" лісоруби продовжують винищувати залишки вікових лісів.
Під час нічного патрулювання поліцейських офіцерів громади у с. Рай-Оленівка за порушення правил дорожнього руху був зупинений підозрілий автомобіль ГАЗ – 66. Документів ні на право керування, а ні на сам автомобіль у водія при собі не було. Після того, як офіцери попередили про кримінальну відповідальність за пропонування неправомірної вигоди, водій зачинив двері авто та почав рух у бік лісопосадки, сподіваючись відірватися на бездоріжжі. Та попри усі його спроби, службовий автомобіль витримав навантаження та не відстав від порушника. Зловмисник після зупинки вистрибнув із автомобіля та зник у лісопосадці, покинувши своє авто та завантажені в нього трьох метрові, свіжоспиляні дуби.
На місце зупинки автомобіля було викликано слідчо-оперативну групу, особу водія встановлено. Наразі встановлюються усі обставини справи, автомобіль з деревиною затримано.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4bf9540438daa37d3c2b9f4a71f0c10e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3c44e19c7dcf9ce94ab3922e93c1fc63.jpg)
« повернутися