Привітання з Днем народження Плясунової В.П., Почесного громадянина Коротича

Дата: 13.06.2020 06:41

Вітаємо з Днем народження Плясунову Валентину Петрівну, Почесного громадянина Коротича!

Багато поколінь мешканців Коротича завдячують Валентині Петрівні  своїм здоров`ям. Висококваліфікований  лікар - терапевт, вона тривалий час очолювала Коротичанську медичну амбулаторію. Її активна громадянська позиція, турбота про благополуччя односельців і любов до рідного краю завжди викликали  повагу та захоплення.

Вельмишановна Валентино Петрівно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття! Ваша порядність і щирість, неймовірна працелюбність та натхненність  – взірець для наслідування. Нехай кожен Ваш день буде сповненений  радісними емоціями та приємними враженнями, любов`ю найближчих і спілкуванням  з однодумцями.