#Дякуємосоцпрацівникам
Дата: 07.07.2020 16:39
Кількість переглядів: 281
Щоденно 21 представник відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради надає безліч різноманітних видів необхідної допомоги своїм 227 підопічним.
На фото:
Соціальний робітник Олійник Олександра та її підопічна Чукарєва Ганна Агіївна. Відновлення дрібної моторики рук після інсульту. Слід зазначити, що правильно підібраний відновний комплекс вправ дозволяє повернути людині здатність до самообслуговування.
З любов`ю та турботою до мешканців громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6d3a5c85e27c64a0a2605450f6f5fb35.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/139837c3ca0ffdf6cfa5ed5d6f52580c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/18005b2df0ee1ba8f510fac526021f1c.jpg)
« повернутися