#ЩастиНаЗНО

Дата: 15.07.2020 12:39

15 липня в нашій країні відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з географії.
Сьогодні 52 представника нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів освіти Пісочинської селищної ради продемонстрували свої знання з предмету.
Відділом освіти, культури, молоді та спорту, який очолює Юлия Белова, належним чином організовано підвіз випускників до 2-х пунктів тестування. Як завжди створено всі необхідні умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Обов`язковий температурний скринінг пройшли випускники, водії, супроводжуючі.
Дорогі випускники! Зичимо вам отримати гарні результати та успішно справитися з наступним тестуванням, яке відбудеться 17 липня. Віримо в Вас!