Привітання з ювілеєм Ракітської  С.  В., прибиральниці службових приміщень Пісочинської селищної ради

Дата: 16.07.2020 06:43

Вітаємо з ювілеєм Ракітську  Світлану  Володимирівну, прибиральницю службових приміщень Пісочинської селищної ради (Коротичанський старостинський округ)!

Шановна Світлано Володимирівно! Нехай Вас завжди оточують люблячі, вірні Вам люди, в родині панують злагода та добробут, плани успішно втілюються у життя, а спілкування з вірними друзями дарує радість. Зичимо Вам міцного здоров`я, щастя, наснаги на добрі справи!

З ювілеєм!