Увага! Люботинський РЕМ повідомляє!!!

Дата: 17.07.2020 15:47

Люботинський РЕМ повідомляє! (тел. для довідок: 050-303-05-63)

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт,  20.07.2020 року з 08:00 до 17:00 буде припинено електропостачання за адресами: вул. 1 Травня, вул. Василівська, вул. Козацька, вул. Поштова, вул. Слобідська, вул. Рижовська, вул. Транспортна, вул. Слов'янська, пров. Слов'янський, в/д Залізничний, пров. Квітневий, пров. Травневий, в/д Травневий, вул. Сонячна, вул. Партизанська, пров. Партизанський, вул. Гоголя, вул. Заводська, вул. Харківська, вул. Шляхова, вул. Харківська, пров. Харківський, вул. Новоселівська, вул. Чехова, пров. Чехова, вул. Полтавське шосе, вул. Шевченка, вул. Нова, вул. Шкільна, вул. Річна, вул. Тімірязєва, вул. Ломоносова, вул. Берегова, вул. Зелена, вул.Весела, пров. Маяковського, в/д Удянський, село Олешки.