Благоустрій мікрорайону Надія - комфорт, безпека, зручність!

Дата: 21.07.2020 19:22

Враховуючи звернення місцевих мешканців, за клопотанням депутатів селищної ради Хоменко Ольги Пантелеймонівни і Пилипенко Ольги Олександрівни проводиться ремонт внутрішньоквартальних доріг і облаштування тротуарних доріжок у мікрорайоні Надія, від будинку по вулиці Молодіжній, 1 до Комунального закладу "Пісочинська початкова школа "Надія". Наразі роботи знаходяться на завершальному етапі. Маленькі вихованці та учні нового освітнього комплексу вже зовсім скоро крокуватимуть новенькою доріжкою до освітнього закладу, а місцеві мешканці отримуватимуть задоволення від зручних та безпечних умов пересування!