Реконструкція водопровідних мереж холодного водопостачання в мікрорайоні Надія
Дата: 31.07.2020 14:03
Кількість переглядів: 275
Для забезпечення безперебійного постачання водою мікрорайону "Надія", будинків по вул. Гагаріна і Некрасова, приватного сектора, проводиться реконструкція водопровідних мереж холодного водопостачання. Розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття підйому до мікрорайону «Надія» (у районі автобусної зупинки).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/74d5ade735579ba47a4829db658f87a3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d67636e278ca791568b5cc171d5981e1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ad493b269a3c8eb2c0c216435fba57d2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ad6e17a16af52e8ba55370a1b2248d48.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cbb622dc4acaf79099f00c1f649ec7bd.jpg)
« повернутися