Привітання з Днем народження Штоди В.М., почесного громадянина селища Березівка, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Дата: 04.08.2020 07:19

Вітаємо з Днем народження Штоду Віру Михайлівну, почесного громадянина селища Березівка, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!

Шановна Віро Михайлівно! Прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я. Нехай Ваше життя буде сповнене любов’ю , щастям, радістю. Безмежно вдячні за Вашу самовіддану працю, безмежну любов до свого покликання, щиру турботу про юне покоління громади! Нехай злагода та добробут у сімейному колі, підтримка колег, нові успіхи Ваших учнів дарують натхнення та забезпечать нові досягнення!