Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки Пісочинської селищної ради

Дата: 07.08.2020 21:39

07 серпня за участю представників Харківського РУ Держпродспоживслужби та Харківського РУ ГУ ДСНС у Харківській області, головного лікаря КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району», офіцерів громади відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки Пісочинської селищної ради.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 вирішено продовжити карантин на території ОТГ з 01.08. по 31.08.2020 року. Також розглянули питання щодо вжиття протиепідемічних заходів у громаді, щодо протипожежного захисту у закладах освіти, щодо стану протипожежного водопостачання населених пунктів ОТГ.