Увага! Важлива Інформація!

Дата: 17.08.2020 18:12

Шановні мешканці громади! У зв'язку зі збільшенням на території Пісочинської громади кількості випадків респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом (COVID-19), нагадуємо Вам, що згідно Постанові Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 року № 641 адаптивний карантин подовжено до 31 серпня.

Нагадуємо Вам, що згідно Постанові, залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (далі — рівень епідемічної небезпеки).

Рівень епідемічної небезпеки встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Рівень епідемічної небезпеки може змінюватися для всієї території регіону або території окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону.

Шановні мешканці! Пісочинська селищна рада закликає Вас дотримуватися правил карантину. Цінуйте своє життя, адже воно безцінне!

КМУ УКРАЇНИ