Урочистості до Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України в Березівці

Дата: 21.08.2020 15:44

21 серпня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай,  в.о. старости Березівського старостинського округу Ігор Штода, спеціаліст селищної ради Ольга Вільхівська привітали мешканців Березівки з державними святами - Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України. Присутні на урочистому заході вшанували пам'ять загиблих захисників України. Представники адміністрації селищної ради  поспілкувалися з батьками дітей, які навчаються у Березівської ЗОШ. Обговорені питання нового навчального року в умовах карантину.
Всі проблеми вирішимо разом, адже ми - єдина сильна громада!