Проєкт «Спорт для всіх об’єднує громаду»

Дата: 21.02.2022 17:13

Проєкт «Спорт для всіх об’єднує громаду» покликаний підвищити мотивацію до занять спортом у всіх верств населення селища Березівка.

У результаті реалізації проведено поточний ремонт спортивної зали, придбано спортивний інвентар - бігову доріжку, орбітрек, спортивний комплекс у зборі, гантелі, сітки для ігрових видів спорту.

У фінансуванні проєкту брали участь Харківська обласна рада, Пісочинська селищна рада, батьківський комітет КЗ «Березівська ЗОШ I-III ступенів) та приватний підприємець.