Пісочинська селищна рада
Харківська область

ВІДБУВСЯ МІТИНГ-ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 13.12.2022 18:44
Кількість переглядів: 159

Сьогодні до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг, на якому належним чином вшанували мешканців нашої громади, що мають відношення до подолання наслідків жахливої катастрофи. Хвилиною мовчання згадали загиблих і поклали квіти до пам’ятного знаку.

На превеликий жаль, ми знову знаходимося під загрозою ядерної катастрофи, яку може здійснити держава-агресор. Та завдячуючи незламному духу наших воїнів, які мужньо дають відсіч окупантам, ми віримо і сподіваємося, що жах Чорнобильської катастрофи ніколи не повториться.

Висловлюю слова щирої подяки всім ліквідаторам, хто поруч з нами, і вклоняюся пам’яті тих, хто пішов…

Пам’ятаємо, пишаємося, вшановуємо!

Мирного неба над головою та Перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь