Сталевий кордон: Перші на кордоні, перші в наступі.
Дата: 30.03.2023 11:13
Кількість переглядів: 143
29 березня міністр внутрішніх справ Ігор Клименко разом із головою Державної прикордонної служба України Сергієм Дейнеком відвідали тренування бійців бригади «Сталевий кордон»
«Наших добровольців, яких ми майже 2 місяці набирали по всій країні. Та військовослужбовців, які вже пройшли горнило війни і заклали основу підрозділу. Мотивовані патріоти, які активно тренуються нищити ворога, - зазначив міністр.
Валерій Падитель - командир Сталевого кордону - сам немов зі сталі. Певно, з Азовсталі, яку захищав до останнього. Честь таким людям!
Насичені тренування, тривалі навчання, бойове злагодження: бійці постійно готуються здобувати Перемогу! Мотивованість та професійність кожного військовослужбовця - це міць всієї країни.»
15-й мобільний прикордонний загін створений як підрозділ нового зразка. Його структура, система управління та навчання побудовані з урахуванням викликів, які стоять перед Україною. Основу заклали підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і які мужньо протистояли російським агресорам. В рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, знаходилися на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж з країною-агресором. Для виконання завдань мобільний прикордонний загін на озброєнні має протитанкові та артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК. Його завдання – посилити оборону та захист нашої держави, укріпити кордон України, адже прикордонники перші на держрубежі та є невід’ємною складовою Сил оборони країни.
Сталевою стіною стоїмо за наш кордон!
« повернутися