Пісочинська селищна рада
Харківська область

Добровольці "Гвардії наступу", хто вони та що їх мотивує

Дата: 19.04.2023 09:51
Кількість переглядів: 122

Мисливець та доброволець Кім родом із Харківщини. Чоловік приїхав до Одеси, щоб доєднатися до "Гвардії наступу" і вступити до лав штурмової бригади "Кара-Даг". Подав заявку у ЦНАПі, пройшов відбір і тестування в одній з військових частин Південного-оперативного територіального об'єднання Національної гвардії України та готується поринути у навчання, щоб досягнути бажаного.

Говорить, що вдома надивився на реалії "руського миру" і тепер, коли окупанта вигнано з батьківських земель, разом з друзями-мисливцями має одну мету - повернути Україні тимчасово окупований півострів.

/НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ/

Приєднуйся до «Гвардії наступу»: заповнюй анкету в одному із ЦНАПів міста або на сайті https://storm.mvs.gov.ua/

Піднімемо прапор над Кримом 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь