Сьогодні ми вперше на державному рівні відзначаємо День Європи разом із країнами Євросоюзу.
Саме 9-го травня 1950 року міністр закордонних справ Франції Робер Шуман запропонував з метою механізму попередження воєн створити нову форму організації держав у Європі у вигляді "наднаціональної спільноти".
Європа дала притулок мільйонам українців, які буди вимушені рятуватися від війни. Саме Європа допомагає Україні озброєнням і підтримує країну економічно.
"Будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм", — сказав президент Володимир Зеленський у зверненні 8 травня після підписання указу про щорічне відзначення свята в Україні.
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності