До уваги власників житла, які розмістили ВПО та отримують компенсацію на житлово-комунальні послуги

Дата: 31.10.2023 16:46

Пісочинська селищна рада повідомляє:

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09. 2023 № 936 внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 (далі – Порядок), а саме, пункт 8 Порядку викладено в новій редакції, зміст якого  в проведенні перевірки виконавчим органом селищної ради осіб з числа тих, що розмістили ВПО у власних домогосподарствах.

Перевірка здійснюється  шляхом фізичного відвідування місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що посвідчують особу, свідоцтва про народження малолітньої дитини, яка є внутрішньо переміщеною особою (у тому числі електронне відображення інформації, що міститься у таких документах), довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи.

Возможно, это изображение текст