Вітаємо з Днем матері

Дата: 12.05.2024 09:34

12 травня ми відзначаємо - День Матері.

Напередодні свята працівники Центру надання соціальних послуг відвідали матусь багатодітних родин, яким встановлене почесне звання України «Мати-героїня», та передали привітання від Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ. Також грошову підтримку до Дня матері отримали всі матері загиблих Захисників/Захисниць України, матері-героїні, матері-виховательки дитячих будинків сімейного типу, які проживають наразі на території Пісочинської громади.

Вітаємо всіх матерів та тих хто готується стати матір’ю зі святом!

Дякуємо матусям за ніжність, турботу та безмежну любов, яку вони дарують нам протягом всього свого життя!

Благословенна будь, українська Жінка-Мама! Терпляча і любляча… Мужня і нескорена… Уклін Тобі, Слава і Поляка за те, що зростила відважних синів та дочок, які боронять свою Батьківщину та працюють в тилу, наближаючи Перемогу!

Дорогі матусі, бажаємо скорішого настання Миру! Хай ваші сім'ї береже Господь, а рідні оточують турботою та любов'ю! Здоров'я, благополуччя! Нехай у Ваших родинах панують взаєморозуміння та добробут!

Зі святом!