Привітання з днем народження Устінової Н.М., Почесного громадянина Пісочина

Дата: 26.07.2024 05:58

Вітаємо з днем народження Устінову Наталію Миколаївну, Почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв», режисера народного театру-студії «Чудеса в решеті»!

Від щирого серця бажаємо прекрасній Музі нашої громади нових  шедеврів, яскравих вистав і палкої любові шанувальників!

Дякуємо за неповторний світ мистецтва, за чарівну казку, яку Ви даруєте нам!

Хай всі Ваші мрії обов’язково здійсняться, а ідеї втілюються у життя!

Нехай добро переможе й в нашій країні знову пануватиме мир!

Зичимо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, оптимізму й витримки, добробуту й затишку у сімейній домівці, злагодженої праці колективу, вірних людей у оточенні.

Нехай у Вашому житті завжди буде багато яскравих фарб і всіляких приємностей, любов надає крила, рідні підтримують у всіх починаннях.

Щедрої долі бажаємо Вам, шановна Наталіє Миколаївно,  всіх земних благ і лише радісних новин!

З днем народження!