4 прикордонний загін Державної прикордонної служби України доводить до відома

Дата: 29.08.2024 15:03

Кабінет Міністрів уніс зміни до Положення про прикордонний режим з метою приведення його у відповідність до Закону № 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Відповідна постанова від 6 серпня 2024 року № 894 набрала чинності 9 серпня.

Документ зобов'язує громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років у період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом дії воєнного стану:

- мати при собі військово-обліковий документ (у паперовій або електронній формі);

- пред'являти його за вимогою представника Державної прикордонної служби у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі.

Також нагадуємо про відповідальність за порущення прикордонного режиму, передбачену статтею 202 КУпАП.