Поширені питання про програму Ветеранський спорт
Коли подавати заяву?
З 1 до 20 числа першого місяця кожного кварталу: у січні, квітні, липні та жовтні. Ви подаєте заяву у цих числах та отримуєте кошти на картку через шість робочих днів після оформлення заявки на Дія.Картку.
Зверніть увагу! Якщо Ви отримували кошти у першому кварталі та використали їх на заняття спортом, то заявку у другому кварталі подавати не потрібно.
Хто може взяти участь?
Ветерани та ветеранки зокрема і ті, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни яким виповнилося 18 років, за умови, що їхні дані внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ).
Як внести дані до реєстру?
Мінветеранів отримує дані для внесення в реєстр від понад 20 військових комісій. Наразі міністерство працює над своєчасним оновленням статусів. Якщо вас немає в ЄДРВВ, зверніться до Мінветеранів:
портал звернень: https://appeal.mva.gov.ua/
телефони: 063 227 14 56, 063 230 27 88.
Скільки часу є на використання коштів?
Допомогу потрібно використати до кінця кварталу, в якому її нарахували. Наприклад, гроші, отримані у квітні, потрібно витратити до кінця червня.
Що буде, якщо не використати кошти?
Якщо не витратили жодної гривні — гроші повернуться до Мінветеранів, а участь у програмі буде припинена. Щоб знову отримати виплату, потрібно подати нову заяву.
Якщо витратили частину коштів — залишок повернеться до Мінветеранів, але участь у програмі продовжиться, і наступного кварталу надійде нова виплата.
Де можна витратити допомогу?
У спортивних закладах, що мають код категорії продавця (МСС) 7941 «Фізична культура і спорт» або 7997 «Клуби — заміські клуби, членство».
Що робити, якщо не відображається посвідчення ветерана в Дії?
Це може бути через відсутність фото в реєстрах. Якщо ваші дані є в ЄДРВВ, ви все одно можете подати заяву в Дії.
Як виправити дані в ЄДРВВ?
Зверніться до Мінветеранів через https://appeal.mva.gov.ua/
Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерство цифрової трансформації України на виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
З ініціативи першої леді України Олена Зеленська прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.