Відділ соціального захисту населення

Відбулось засідання консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб

Провели чергове засідання консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб при Пісочинській селищній раді На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 р. № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» провели засідання Ради з питань ВПО при Пісочинській селищній раді в змішаній формі. Заслухали звіт про вжиті заходи та проведену роботу за останні 3 місяці щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб, в тому числі дітей в життя громади. Розглянули законодавчі зміни щодо виплат на проживання ВПО з 1 березня 2024 року. Нагадуємо про створення телеграм-каналу з питань інформування ВПО про новини. Приєднатись до телеграм-каналу можна за посиланням https://t.me/+wVgQ0kqQgflhMjE6 З питаннями та пропозиціями до Ради можна звертатись на наступну електронну пошту rada.vpo.pisochyn@gmail.com В разі відсутності електронної можливості з пропозиціями щодо питань внутрішньо переміщених осіб пропонуємо звертатись за телефоном (057) 742-73-61 або особисто за адресою: смт Пісочин, вул. ім. Беліменків, 2 (кабінет 18).

15:44:51 24.06.2024

Муніципальна няня

Цього року послуга “Муніципальна няня” стала доступною і для внутрішньо переміщених родин. У чужому місті, далеко від рідного дому і без підтримки родини, але з дитиною на руках, батькам дуже важко знайти час і на пошук роботи чи необхідне перенавчання, і на догляд за малечею Послуга “Муніципальна няня” – це можливість мати декілька вільних годин на день, щоб далі планувати і змінювати на краще своє життя. Скористатися цією послугою можна за три кроки: - обрати людину, яка буде наглядати за дитиною - заключити з нею договір - звернутися в органи соціального захисту у громаді за відшкодуванням. Цьогоріч у державному бюджеті закладено можливість оплатити муніципальну няню для 3 тисяч родин. На наступний рік — очікувано на 6 тисяч родин. /Міністерство соціальної політики України/

11:54:16 17.06.2024

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 р. № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» провели засідання Ради з питань ВПО при Пісочинській селищній раді. Заслухали звіт про вжиті заходи та проведену роботу за останні 3 місяці щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб, в тому числі дітей в життя громади. Розглянули законодавчі зміни щодо виплат на проживання ВПО з 1 березня 2024 року. Заслухали пропозиції членів Ради щодо покращення умов перебування внутрішньо переміщених осіб в громаді. Підготували пропозиції до Міністерства соціальної політики про внесення змін до категорій ВПО з правом отримання допомоги на проживання та строків подання заяви про продовження виплат. Нагадуємо про створення телеграм-каналу з питань інформування ВПО про новини. Приєднатись до телеграм-каналу можна за посиланням https://t.me/+wVgQ0kqQgflhMjE6 З питаннями та пропозиціями до Ради можна звертатись на наступну електронну пошту  rada.vpo.pisochyn@gmail.com В разі відсутності електронної можливості з пропозиціями щодо питань внутрішньо переміщених осіб пропонуємо звертатись за телефоном (057) 742-73-61 або особисто за адресою: смт Пісочин, вул. ім. Беліменків, 2 (кабінет 18).

11:08:50 20.03.2024

Увага! Безкоштовна правова допомога!

17.10.2023 року в приміщенні Пісочинської селищної ради юристами БО БФ "Карітас Харків" започатковано надання безкоштовної правової допомоги мешканцям громади та ВПО з наступних питань: - ВПО (реєстрація, зміни); - соціальне забезпечення; - пенсія; - особисті документи; - зруйноване житло; - інші житлові, земельні питання; - перетин кордону; - тимчасовий захист(біженець/притулок/набуття громадянства або посвідки на ПМП); - трудові відносини; - сім'я; - права дитини; - освіта. У зв’язку з існуючим попитом на юридичні консультації планується подовжити розпочаті юридичні консультації. Про час подальшого прийому буде повідомлено додатково. Слідкуйте за інформацією.

13:57:07 17.10.2023

До відома роботодавців, що працевлаштовують ВПО

Інформуємо, що Порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331 (із змінами), передбачено можливість надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб (зокрема тих працівників, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування) внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні ( компенсація витрат), крім роботодавців, які є бюджетними установами (за винятком надавачів соціальних послуг).

09:55:48 02.10.2023