ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ НАДЗВИЧАЙНИМ СИТУАЦІЯМ, ЗВ’ЯЗКУ ТА ОПОВІЩЕННЯ

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці! За даними Департаменту цивільного захисту  Харківської обласної державної адміністрації, 15 січня, о 14:25,  в регіоні буде здійснена планова перевірка засобів оповіщення населення. Почувши уривчасте звучання електросирен, яке означає: «Увага всім!», необхідно увімкнути телебачення UA:Харків або радіомовлення на частоті 106,1 МГц для прослуховування повідомлень, що передаються. Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

12:35:50 14.01.2020

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці громади! З 25 травня 2019 року передача інформації щодо загрози або виникнення надзвичайних ситуацій на території Харківської області буде здійснюватися Філією публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Харківська регіональна дирекція UA: ХАРКІВ" на ефірній частоті 106,1 МГц (замість частоти 67,13 МГц).

08:25:40 21.06.2019