A A A K K K
для людей із порушенням зору
Пісочинська селищна рада
Харківська область

Служба у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради

Служба у справах дітей та сім’ї повідомляє:

Протягом квітня 2020 року працівниками служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської спільно з поліцейськими офіцерами громади було проведено чергові профілактичні рейди на території Пісочинської ОТГ. Під час рейду було обстежено сім’ї, де не забезпечуються умови виховання та навчання дітей. З батьками дітей було проведено профілактичні бесіди про належне виконання батьківських обов’язків, попереджено про необхідність обов’язкового дотримання карантинних обмежень. За результатами обстеження складено відповідні акти. 

15:28:08 28.04.2020

Служба у справах дітей та сім’ї інформує:

06 та 07 квітня 2020 року співробітники служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади здійснили чергове соціальне інспектування сімей, які з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах. З метою недопущенням розповсюдження на території Пісочинської ОТГ коронавірусу СОVID – 19 здійснювалось роз’яснення про необхідність обов’язкового дотримання карантинних обмежень. Крім того найвразливішим категоріям сімей було вручено продукти першої необхідності, які сьогодні їм особливо важливі. Бережіть себе та близьких і будьте здорові!

14:04:53 07.04.2020

Служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської інформує:

03 березня інспекторами із соціальної роботи служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради Дубровською І.І., Габай Т.В., Антипенком В.В. спільно з поліцейським офіцером громади Шаповаловим А.В. було здійснене чергове соціальне інспектування сімей, в яких діти мають пропуски  занять без поважних причин, а батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків, порушуючи діюче законодавство щодо захисту прав дітей, зокрема  ст.150 Сімейного кодексу України та інші нормативно-правові акти.  Під час здійснення візиту до проблемних родин було дійсно виявлено факти, коли діти не відвідують заклади освіти з різних причин, але без жодної поважної. Адміністраціями закладів освіти проводилася  безпосередня робота з батьками, спрямована на недопущення подібних випадків. Але, на жаль,  вона не завжди має позитивний результат. У випадках, коли заклади освіти вичерпали свої можливості по залученню дітей до навчання,  служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради приймає в межах своїх повноважень міри реагування до батьків. Так, вдалося провести виховну роботу з чотирма безвідповідальними батьками, яким винесено попередження, а у відношенні двох батьків-складено протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Слід зазначити, що із появою поліцейських офіцерів громади, робота в даному напрямку ще більш активізувалася, і факти ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання малолітніх та неповнолітніх дітей, не залишаться без уваги.

11:29:44 05.03.2020

Служба у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради інформує.

Служби у справах дітей відповідно до  Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» мають ряд повноважень  щодо соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед них. Зокрема, вони мають реагувати на випадки порушення прав та законних інтересів дітей. Так, Службою у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради була виявлена дитина у віці 14 років, мешканка селища Коротич, яка не мала свідоцтва про народження, що є грубим порушенням її прав. Мати дитини, як її законний представник, навіть не намагалася протягом 14 років зареєструвати дитину, посилаючись на складні життєві обставини. У зв’язку  з цим працівниками служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради було вжито заходи щодо оформлення свідоцтва про народження. Завдяки спільним зусиллям органів державної влади та місцевого самоврядування було досягнуто позитивного результату. На сьогодні  дитина має свідоцтво про народження, що в подальшому дозволить отримати документ про закінчення закладу освіти, паспорт громадянина України, бути правоздатним громадянином тощо. Щодо матері дитини, то відносно неї Службою у справах дітей та сім’ї порушено судову справу про позбавлення її батьківських прав за злісне ухилення від виконання батьківських обов’язків. На жаль, випадки відсутності у дітей свідоцтва про народження чи паспорта громадянина України через бездіяльність батьків не є поодинокими. Тому служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради наголошує на посиленні відповідальності батьків за дотримання прав дитини, в т.ч. на вчасне отримання документів, які посвідчують особу дитини.

13:53:07 28.02.2020

Служба у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради інформує:

18 лютого 2020 року працівниками Служби у справах дітей  та сім’ї Пісочинської селищної ради здійснено виїзд до селища Коротич з метою обстеження умов проживання 5 сімей опікунів та піклувальників, де виховується 9 дітей. Особливу увагу було приділено належному виконанню  своїх обов’язків по вихованню підопічних дітей, а саме: піклуванню  про   їх  здоров'я,  психічний стан,  фізичний  і  духовний  розвиток,  підготовку  до самостійного життя, створення належних побутових умов та умов для здобуття дітьми повної загальної середньої освіти; вжиття заходів  до  захисту  цивільних  прав  та  інтересів підопічних. Мета таких виїздів полягає не тільки у виявленні можливих порушень. Основне - надавати допомогу тим, хто її потребує.

13:04:24 19.02.2020

Черговий профілактичний рейд Служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради та поліції

03.02.2020 року працівниками Служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади  Янковським М.В. проведено профілактичний рейд на території Пісочинської ОТГ з метою виявлення дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, неповнолітніх, які пропускають заняття в школі без поважних причин, попередження  правопорушень та злочинів. Під час рейду було відвідано 8 родин, в яких виховується 13 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей,  піклування про стан їх здоров’я, необхідності здобуття ними освіти. Батькам вручені письмові попередження та складений адміністративний протокол за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 КУпАП). Служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради вдячна  працівникам Люботинського ВП Харківського ВП ГУНП в Харківській області за активну співпрацю під час проведення заходів з метою захисту прав та інтересів дітей.

16:12:10 03.02.2020

Служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради повідомляє:

10 січня працівниками служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради було здійснено інспектування родини, яка проживає в сел. Коротич та перебуває на обліку служби як така, що опинилась в складних життєвих обставинах у зв’язку з неналежним виконанням матір’ю своїх батьківських обов’язків щодо виховання двох неповнолітніх дітей.

15:37:49 17.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь