Урочистий захід до Дня захисників і захисниць України

14 жовтня в Пісочинській громаді відбувся урочистий захід до Дня захисників і захисниць України за участі представників громадських і ветеранських організацій, працівників селищної ради, мешканців громади. Зі словами привітань до присутніх звернувся Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Він зазначив, що у громаді приділяється велика увага підтримці ветеранів і їхніх родин. Подяками від Пісочинської селищної ради за активну громадянську позицію, патріотичне виховання молоді та особистий внесок у розвиток громади відзначені: голова Пісочинської первинної організації ветеранів України Черноморець Віталій Олександрович і член Пiсочинського пiдроздiлу Громадської Організації "Спiлка ветеранiв АТО" Качкалда Олег Анатолійович. Пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків.

16:39 14.10.2021

Спортивне змагання до Дня селища Коротич

Святковий день у Коротичі розпочався на спортивному майданчику, де місцева команда Коротичанського ліцею провела зустріч з представниками Пісочинської ДЮСШ з селища Березівка. Цікавий і напружений матч з міні-футболу закінчився перемогою березівців - 3:1. Всі учасники змагання отримали нагороди і солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради.

13:43 14.10.2021

Привітання з Днем Коротича від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая

Шановні мешканці селища Коротич! Традиційно, у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці наше селище відзначає свій день народження. Це свято єднає всіх жителів селища - тих, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні. Історія кожного селища є частиною історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Бажаю всім коротичанам міцного здоров’я, оптимізму, удачі і процвітання! Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану, дружну, найкращу територіальну громаду! З днем народження, Коротич!   З повагою, ОЛЕГ ЧЕРНОБАЙ

08:36 14.10.2021

Вітаємо зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва!

Шановна Пісочинська громадо! Вітаємо вас із визначними святами, що об’єднують  наш народ і відображають нескорений  дух  українців: Днем захисників і захисниць України та  Днем Українського козацтва.  Не випадково ці дати відзначаються в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці,  яка завжди була захисницею українського козацтва. Шановні захисники та захисниці  України! Дякуємо Вам за відданість країні та її народу! Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі! Наша безмежна вдячність і низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати суверенітет держави.  Світла пам`ять героям, що віддали своє життя за Україну. Зичимо усім мирного неба над головою! Нехай українська земля назавжди буде вільною та незалежною! Хай завжди оберігає всіх нас Покров Пресвятої Богородиці! Слава Україні! Героям слава!

06:27 14.10.2021

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав колективи закладів і установ Коротичанського округу з прийдешніми святами

13 жовтня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом з депутатом Харківської обласної ради Любов`ю Канцедал і старостою округу Наталією Пегарь привітав з прийдешніми святами -  з Днем Коротича та престольним святом Покрови Пресвятої Богородиці  колективи бюджетних закладів і установ, представників громадських об’єднань і ветеранських організацій, активних мешканців Коротичанського старостинського округу.  Цьогоріч на річницю з дня  заснування селища не влаштовуються  масштабні заходи через карантинні обмеження. Здоров’є наших рідних, батьків та дітей - найголовніший скарб, який в цей нелегкий час треба берегти! Щиро бажаємо кожній родині миру та злагоди, благополуччя та добробуту, успіху й процвітання! Впевнені, що разом ми подолаємо всі труднощі! Хай всі  мрії та сподівання здійснюються, а в оселях панують щастя, любов і гармонія! Зі святами!

22:32 13.10.2021

Увага! Пробний запуск опалення!

Увага! З 8 години ранку 15 жовтня (п`ятниця) запланований поступовий запуск опалення у багатоквартирних будинках мікрорайонів "Надія" та "Мобіль". Звертаємося до мешканців мікрорайонів з проханням перевірити прилади опалення в квартирах для забезпечення сталої роботи мережі.

20:38 13.10.2021

До уваги мешканців громади. Рішення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради № 20/16-21 від 12.10.2021 «Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Пісочинської селищної ради».

Відповідно до розділу VI «Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», затвердженого Наказом № 239  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року, Пісочинська селищна рада оприлюднює рішення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради     № 20/16-21 від 12.10.2021 «Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Пісочинської селищної ради».

11:29 13.10.2021