Вивезення негабаритного сміття та прибирання майданчиків для ТПВ

Для забезпечення належного санітарного стану робітниками К.П. Пісочинське ВУЖКГ систематично проводится вивезення негабаритного сміття з території громади. 8 жовтня здійснено підготовчі роботи для подальшого вивезення негабариту та прибирання майданчиків для збору ТПВ. З турботою про добробут громади! #Пісочинське_ВУЖКГ

15:39 08.10.2021

Продовжується облаштування мережі вуличного освітлення Коротичанського старостинського округу.

07 жовтня по вулиці 1-го Травня замінено 7 старих ліхтарів на нові енергозберігаючі. Всього по вулиці замінено 17 ліхтарів. Додаткового встановлено 2 нових світильники на території Коротичанського ліцею. Якісне освітлення - запорука безпеки мешканців!

15:37 08.10.2021

Утримання дитячих майданчиків

Систематично проводиться огляд і необхідний поточний ремонт елементів дитячих майданчиків на території Пісочинської громади. 07 жовтня робітниками селищної ради виконаний ремонт елементів на дитячому майданчику по вулиці Будівельників у селищі Пісочин.

09:25 08.10.2021

Утримуємо в належному стані житлової фонд громади, створюємо комфортні умови проживання мешканців

Для забезпечення належного функціонування водостічної системи багатоквартирних будинків робітниками К.П. Пісочинське ВУЖКГ планомірно здійснюється прибирання дахів та очищення ливневок. З турботою про добробут громади!

21:19 07.10.2021

Увага! Інформує АТ "Харківобленерго"!

Увага! За інформацією АТ «Харківобленерго» АНОНСОВАНЕ РАНІШЕ на 7 жовтня відключення електропостачання у селищах Пісочин і Коротич за наступними адресами: Пісочин: - вул. Шевченка, Полтавське шосе, №№ 147-155, Аграрна, Берегова; - туп. Шевченка. Коротич: - вул. Маяковського, Пушкіна, №50, Центральна, №№ 46 та 47 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА, 08 ЖОВТНЯ З 09:00. Відновлення електропостачання заплановано на 8 жовтня, орієнтовно на 17:00.

14:03 07.10.2021

Участь дітей-вихованців ДБСТ Пісочинської громади у фестивалі «Те, про що мовчать….»

06 жовтня команда дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу Пісочинської громади взяла участь у фестивалі «Те, про що мовчать….», присвяченому профілактиці домашнього насилля в межах проєкту «Подорож заради прав та гендерної рівності». Вихованці відвідали квест-станції, де виконували різні завдання: танцювали, знімали відео-кліп, відповідали на запитання. За участь у фестивалі діти були нагороджені дипломом та пам’ятними подарунками.

10:22 07.10.2021