ВИДАЄМО НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ

Видали сьогодні більше 300 новорічних подарунків для дітей ВПО та тих, хто не навчається в закладах освіти громади. Завтра, 19 грудня, видачу буде продовжено. Слідкуйте за новинами! Для зручності отримання інформації підписуйтесь на наш Телеграм канал:  https://t.me/+b2pCXR7Nn-MyNGM6

20:13 18.12.2023

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ

Пісочинська селищна рада розглядає кандидатуру на зайняття посади керівника комунального підприємства за напрямком господарської діяльності: централізоване питне водопостачання та водовідведення, управління багатоквартирним житловим фондом, адміністрування та надання послуг з поводження з побутовими відходами Вимоги до кваліфікації: • Вища освіта; • Щонайменше три (3) роки практичного досвіду роботи у галузі надання комунальних послуг; • Високі комунікаційні навички, відповідальність, вміння працювати в команді. Умови роботи: - Офіційне працевлаштування. - Своєчасна виплата заробітної плати. - Повний соціальний пакет. - Дружній колектив.    Резюме надсилати на електронну пошту до 10 січня 2024 року: 7427606@ukr.net  За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (057) 742-76-06

17:05 18.12.2023

УВАГА! ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Завтра, 19 грудня,  видаємо продовольчі набори від БО "Благодійний незалежний фонд "Сильна родина - вільна Україна"  ВПО 2022-2023 років з  деокупованих/окупованих громад Харківської та інших областей України віком від 18 років і старше. НА 1 ЛЮДИНУ - 1 НАБІР! ВПО з міста Харкова можуть отримати набори за наявністю довідки про зруйноване житло.  ЛОКАЦІЇ:  - Пісочин, ЗДО №3 "Теремок",  - Коротич, ліцей,  - Березівка, офіс старости.  ЧАС ВИДАЧІ:  з 9:00 до 15:00. З собою обов`язково мати паспорт та оригінал довідки ВПО (паперова або в Дії).

14:21 18.12.2023

ІНФОРМУЄ АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"

Відключення електропостачання 19.12.2023 з 09:00 по 17:00 споживачів за наступними адресами: - Харківський р-н, смт. Пісочин, в-д Кооперативний б.3; б.4; б.5; б.6; б.7; б.8;  - Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Кооперативна б.10; б.12; б.14; б.16; б.2; б.3; б.4; б.5; б.6; б.8/2;  - Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Слобідська б.51; б.52; б.53; б.54; б.55; б.56; б.57; б.59; б.60; б.61; б.62; б.63; б.64; б.65; б.66; б.67; б.68; б.69; б.70; б.70/1; б.71; б.72; б.73; б.74; б.74/А; б.74А; б.76; б.77; б.78; б.78Б/1; б.78В; б.78Д; б.80;  - Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Шевченка б.52/1.

11:38 18.12.2023

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ ПОВАРКОВОЇ Н.О., СОЦІАЛЬНОГО РОБІТНИКА

Вітаємо з ювілеєм Поваркову Наталю Олександрівну, соціального робітника Пісочинської селищної ради! Від щирого серця зичимо найскорішої Перемоги, відмінного здоров`я та родинного благополуччя! Хай всі сподівання та заповітні мрії обов`язково здійсняться! Зичимо Вам, шановна Наталю Олександрівно, успіхів у професії, тепла й затишку у сімейній домівці, підтримки колег і розуміння рідних! Нехай всі плани втілюються у життя, натхнення дарує нові ідеї, енергія та оптимізм ніколи не залишають Вас! Всього Вам самого найбажанішого та доброго! З ювілеєм!

11:37 18.12.2023

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Понад 1600 членів Конгресу долучилися до засідання, в тому числі провідні дипломати світу, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, члени уряду, голови обласних адміністрацій та керівники громад. Ключові теми: - євроінтеграція України: початок перемовин щодо вступу в ЄС; - співпраця громад із міжнародними партнерами; - питання громад, міст та областей. Незважаючи на війну,  продовжується активна взаємодія з міжнародними партнерами та створення спільних проєктів для розвитку громади та підтримки людей у надзвичайно важкий для всіх час. На цьому не зупиняємося та крокуємо вперед! З вірою в Перемогу!  З вірою в майбутнє!

11:12 18.12.2023

Працюють комунальники громади

Продовжуємо роботи щодо ліквідації наслідків негоди. Працівники комунальних підприємств громади для забезпечення комфортного та безпечного пересування водіїв і пішоходів здійснюють посипання пішохідних зон і доріг піщаною та піщано-сольовою сумішшю.

14:38 17.12.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МАСЛЯНКИ Т.О., СПЕЦІАЛІСТА З ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПО НАРАХУВАННЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Вітаємо з днем народження Маслянку Тетяну Олександрівну, спеціаліста 1 категорії з оформлення документів по нарахуванню житлових субсидії та інших соціальних допомог! Від щирого серця, з любов'ю та повагою бажаємо Вам, шановна Тетяно Олександрівно, здійснення всіх заповітних сподівань, найскорішої Перемоги, доброго здоров'я, достатку та благополуччя, сімейного затишку, нових звершень у професії! Нехай доля буде прихильною та щедрою до Вас, радує всілякими приємностями та дарує всі земні блага! Щастя, радості, вірної удачі та невичерпної енергії у справах! Хай все у Вашому житті буде так, як Ви забажаєте! З днем народження!

10:35 17.12.2023