ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПІВАК Н.П., СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЖКГ

Вітаємо з днем народження Співак Наталію Петрівну, спеціаліста 2 категорії відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради! Від щирого серця бажаємо всього самого найкращого, доброго, світлого, найбажанішого! Нехай всі Ваші мрії обов'язково здійсняться, шановна Наталіє Петрівно! Хай життя буде сповненим любов'ю, радісними подіями, щастям! Здоров'я - міцного, достатку - стабільного, кохання - вічного! Нехай робота буде в радість, а відпочинок у колі рідних дарує насолоду! Будьте щасливі! З днем народження!

06:19 23.12.2023

ВІДНОВЛЕНО РЕЙСИ СОЦІАЛЬНОГО АВТОБУСА ГРОМАДИ

Шановні мешканці! Сьогодні, 22 грудня, о 16:00 відновлюємо рейси соціального безкоштовного автобуса громади. У понеділок,  25 грудня, автобус курсуватиме згідно з діючим розкладом.

14:00 22.12.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СУПРУНА В.В., МАШИНІСТА ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН

Щиро вітаємо з днем народження Супруна Валентина Васильовича, машиніста дорожньо-транспортних машин (екскаватору)! Бажаємо Вам, шановний Валентине Васильовичу, найскорішої Перемоги та миру, міцного здоров`я, витримки й оптимізму, благополуччя у родині, успішного втілення всіх задумів! Нехай Вас шанують рідні, люблять і підтримують у всіх починаннях, друзі залишаються вірними, робота приносить задоволення й достаток, в серці завжди буде місце для добра та віри! Зичимо всіх земних благ, прихильності долі та здійснення сподівань! Всього Вам самого найкращого! З днем народження!

06:22 22.12.2023

СКАСОВУЮТЬСЯ РЕЙСИ СОЦІАЛЬНОГО АВТОБУСА ГРОМАДИ

Шановні мешканці! Завтра, 22 грудня, з 7:00 до 7:50 ранку у зв'язку з технічними причинами  скасовуються рейси соціального безкоштовного автобуса. Інформація щодо подальшого курсування автобуса (протягом п`ятниці, 22 грудня, з 12:00 та у понеділок, 25 грудня, буде опублікована на офіційних джерелах селищної ради.

16:00 21.12.2023