27 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Голокост - злочин проти життя і людяності Злочин, який не має виправдань і строків давності та який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей. Злочин, про який весь цивілізований світ говорить: «Ніколи знову»…

07:42 27.01.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СОХАНЯ В.В., ВОДІЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Вітаємо з Днем народження Соханя Вячеслава Вікторовича, водія автотранспортного засобу Пісочинської селищної ради! Шановний Вячеславе Вікторовичу, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження! Бажаємо миру й стабільності, відмінного здоров`я та життєвої наснаги, тепла і затишку у сімейній оселі, вірних друзів та успіху у всіх справах! Нехай робота дарує Вам моральне задоволення та достаток, життя приносить лише приємні звістки, кожен день буде багатий на щасливі миттєвості й радість! Хай збуваються всі заповітні сподівання! З Днем народження!

06:48 26.01.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЩЕРБАНЬ Н.Г., ДЕПУТАТА ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо з Днем народження Щербань Ніну Григорівну, депутата Пісочинської селищної ради! Шановна Ніно Григорівно, прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого дня народження! Зичимо Вам і Вашим рідним миру та благополуччя, міцного здоров’я, невичерпної наснаги та вірної удачі у всіх добрих справах! Нехай у Вашій прекрасній родині панують любов, взаємоповага, лад і достаток, нові досягнення сприятимуть розвитку нашої громади, в оточенні завжди будуть вірні Вам люди, а всі сподівання обов`язково збудуться! Хай береже Вас Господь! З Днем народження!

08:17 25.01.2023