ВИДАЛИ ХЛІБНІ ВИРОБИ МЕШКАНЦЯМ ПІСОЧИНА

Щодня намагаємося доставити в громаду гуманітарну допомогу та підтримати наших мешканців у скрутний час! Сьогодні мали можливість передати духмяні батони жителям селища Пісочин. Дякуємо всім, хто піклується про людей, хто щиро підтримує нашу громаду! Для зручності отримання інформації підписуйтеся на наш Телеграм канал: https://t.me/+qz2xKm9ZiLAzZjli

16:19 27.01.2023

ДО УВАГИ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ (БАТЬКІВ)

ДО УВАГИ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ (БАТЬКІВ) ВПО ТА МЕШКАНЦІВ ПІСОЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій (при повторному зверненні кошти не перерахують!) 01 лютого 2023 року завершується оформлення гуманітарної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй сім’ям з дітьми до 18 років наступним громадянам: - Отримувачі допомоги одинокі матері та вдови/вдівці; - Одинока мати (є статус відповідно до ст. 135 Сімейного Кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави; - Отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів). Документи надавати до селищної ради (каб. 19). При собі мати оригінали довідок ВПО, оригінали документів, що підтверджують особу та прописку, ідентифікаційний  код, а також оригінал свідоцтва про народження та ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей, активний телефон. Довідки за телефоном: 742 - 73 - 61.

13:20 27.01.2023

27 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Голокост - злочин проти життя і людяності Злочин, який не має виправдань і строків давності та який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей. Злочин, про який весь цивілізований світ говорить: «Ніколи знову»…

07:42 27.01.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СОХАНЯ В.В., ВОДІЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Вітаємо з Днем народження Соханя Вячеслава Вікторовича, водія автотранспортного засобу Пісочинської селищної ради! Шановний Вячеславе Вікторовичу, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження! Бажаємо миру й стабільності, відмінного здоров`я та життєвої наснаги, тепла і затишку у сімейній оселі, вірних друзів та успіху у всіх справах! Нехай робота дарує Вам моральне задоволення та достаток, життя приносить лише приємні звістки, кожен день буде багатий на щасливі миттєвості й радість! Хай збуваються всі заповітні сподівання! З Днем народження!

06:48 26.01.2023