ДО УВАГИ ВПО! ВИДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Завтра, 10 вересня, ПРОДОВЖУЄМО видачу гуманітарної допомоги від некомерційної організації World Central Kitchen внутрішньо перемішеним особам, які зареєструвалися за допомогою Google форми для отримання продовольчих наборів. Місце видачі: Пісочин, вул. Технологічна, 4а - вхід з боку магазину «LАVE»; - вхід з боку баскетбольного майданчика. Час видачі: з 9:00 до 14:00. З собою мати оригінал паспорту та довідки ВПО (паперові або в Дії). Інформація про подальші видачі буде опублікована на офіційних джерелах селищної ради. Слідкуйте за новинами!

15:22 09.09.2022

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ`Ї ІНФОРМУЄ

Завдяки співпраці з благодійним фондом «Єдність за майбутнє», 12 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради отримали шкільні рюкзаки та канцелярські набори для навчання. Працівники служби разом з інспектором ювенальної превенції ХРУП №1 Геннадієм Ципаком передали подарунки школярам. Незважаючи на воєнний стан, прагнемо щоб діти отримали все необхідне для успішного навчання.

15:17 09.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ШКЛЯРСЬКОГО С.А., ТРАКТОРИСТА

Вітаємо з Днем народження Шклярського Сергія Антоновича, тракториста Пісочинської селищної ради! Шановний Сергію Антоновичу, прийміть наші щирі побажання миру, родинного благополуччя, наснаги ти витримки у всіх Ваших починаннях і справах! Хай здійснюються всі сподівання, у родині панують злагода, любов і добробут, вірні друзі підтримують, робота приносить задоволення та достаток! Щедрої долі Вам і Вашим близьким! З Днем народження!

09:51 09.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРИКОВОЇ О.В., РОБІТНИКА З БЛАГОУСТРОЮ

Вітаємо з Днем народження Дмитрикову Олену Віталіївну, робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради! Шановна Олено Віталіївно, щиро бажаємо Вам миру, здоров`я, добробуту у родинній оселі! Хай збуваються всі Ваші заповітні мрії та сподівання, всі плани втілюються у життя, у родині панують злагода та благополуччя! Зичимо Вам лише приємних звісток і радісних подій, підтримки колег, розуміння близьких, невичерпної енергії та вірного ангела-охоронця! З Днем народження!

09:50 09.09.2022

УВАГА! Оновлено номери гарячої лінії ГУ ДМС в Харківській області

З питань перевірки стану оформлення паспортів громадянина України, які були подані до територіальних підрозділів до 24.02.2022: (057)340-93-10 (057)340-40-15 (057)773-00-67 З питань документування громадян України паспортом у формі ID-картки: (057)340-40-15 (057)773-00-67 (057)340-93-10 З питань документування громадян України паспортом громадянина України для виїзду за кордон: (093)715-04-30 З питань громадянства України: (093)715-89-00 З питань роботи з іноземцями та особами без громадянства: (097)737-72-71 Відділ документального забезпечення: (057)705-52-80 Гарячі лінії ГУ ДМС Харківської області працюють з понеділка по п‘ятницю з 09:00 до 17:00.

08:39 09.09.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА - ХЛІБНІ ВИРОБИ!

КОРОТИЧАНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ - 9:00 - вул. Шевченка (біля магазину, вершина); - 9:30 - перехрестя вулиць Покровська та 105; - 9:50 - пров. Армянський.   ПІСОЧИН: - 9:30 - перехрестя вул. Харківська та Новоселівська; - 9:45 - Гуки, біля магазину. - 13:20 - вул. Паркова, дитячий майданчик; - 13:00 - вул. Спортивна, біля кіоску.

08:32 09.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ ЯЦУШКЕВИЧА І.П., ДЕПУТАТА ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо з ювілеєм Яцушкевича Ігоря Павловича, депутата Пісочинської селищної ради! Шановний Ігорю Павловичу, прийміть наші найщиріші вітання й побажання миру та благополуччя, відмінного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, натхнення та сил на нові перемоги й досягнення, любові, тепла та затишку у сімейному колі! Хай розуміють і підтримують рідні, друзі залишаються вірними, всі плани успішно реалізуються! З ювілеєм!

08:24 09.09.2022

ДО УВАГИ ВПО! ВИДАЄМО ПРОДОВОЛЬЧІ НАБОРИ ВІД WCK

Завтра, 09 вересня, видаємо гуманітарну допомогу від некомерційної організації World Central Kitchen першим 200 внутрішньо перемішеним особам, які зареєструвалися за допомогою Google форми для отримання продовольчих наборів. Місце видачі: Пісочин, вул. Технологічна, 4а. Час видачі: з 9:00 до 14:00. З собою мати оригінал паспорту та довідки ВПО (паперові або в Дії). Інформація про подальші видачі буде опублікована на офіційних джерелах селищної ради. Слідкуйте за новинами!

15:38 08.09.2022

ДО УВАГИ! НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

Пісочинська селищна рада повідомляє про можливість отримати психологічну та правову допомогу для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану. За допомогою громадської організації «Вектор прав людини» можна отримати онлай-консультацію з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для осіб з інвалідністю. Як звернутись за допомогою? Заповнити онлайн-форму:https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб; Зателефонувати (дзвінки по Україні) за телефоном: +38050 224-72-36; Зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36;

15:04 08.09.2022