Підтримка, турбота, допомога

Зранку 7 липня доставили та видаємо гуманітарну допомогу - хлібні вироби мешканцям нашої громади. Слідкуйте за новинами на офіційних джерелах селищної ради - будьте в курсі подій громади!

12:23 07.07.2022

НАДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ

Сьогодні дівчата та жінки від 18 до 30 років з офіційним статусом ВПО, зареєстрованим у Пісочинській громаді, отримали в якості гуманітарної допомоги гігієнічні набори. Завтра продовжуємо видачу наборів (вікова категорія жінок - від 30 до 40 років). Локації: - сел. Пісочин вул. Технологічна, 4а; - сел. Березівка, вул. Слобожанська, 21. Час видачі: з 9:00 до 13:00. *Не забувайте оригінали документів (паспорт та довідка ВПО)!

21:25 06.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу мешканцям нашої громади. Сьогодні доставили та видали хлібні вироби жителям сел. Рай-Оленівка, Коротичанського старостинського округу, сел. Пісочин. Дякуємо керівництву Харківської ОВА за підтримку та турботу про людей!

19:28 06.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Завтра, 07 липня, видаємо продовольчі набори жителям віком від 18 до 25 років з ОФІЦІЙНОЮ ПРОПИСКОЮ В ГРОМАДІ АБО ДОВІДКОЮ ВПО (зареєстрована в громаді), які ще НЕ ОТРИМУВАЛИ допомогу. Також набори можуть отримати жителі старших вікових категорій, які РАНІШЕ НЕ ОТРИМУВАЛИ ДОПОМОГУ. Місце видачі: - пров. Шевченка, 23; - вул. Клубна, 5; - офіс старости Коротичанського старостинського округу; - офіс старости Березівського старостинського округу. Час видачі: з 9:00 до 13:00. *Наявність оригіналів документів обов'язкова!

16:24 06.07.2022

ІНФОРМУЄ КП "ПІСОЧИНКОМУНСЕРВІС"

07.07.2022 з 9:00 до 15:00 у зв`язку з проведенням профілактичних робіт поверхових щитових, будет відключено електропостачання по вул. Молодіжній, 5.

15:29 06.07.2022