ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА - ХЛІБНІ ВИРОБИ!

Коротичанський старостинський округ. 11 липня: - 10.00 - вул. Квіткова дитячий майданчик - 10.15 - вул. П.Шутки біля магазину - 10.30- вул. Горького ( дитячий майданчик) - 10.50 - Шевченка (біля магазину Вершина) - 11.10- перехрестя вулиць Покровська та 105 - 11.30 - пров.Армянський - 11.50 - Новий Коротич (біля зупинки).

21:00 10.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Жителі селища Пісочин сьогодні отримали молоко та запашні батони на локаціях у мікрорайонах "Надія" та "Мобіль". Дякуємо за надані продукти харчування керівництву Харківської ОВА та Благодійному фонду "Хто, як не ми"! Ваша підтримка важлива для громади! #миразом

23:29 09.07.2022

ВИДАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ

Щиро дякуємо Благодійному фонду "Хто, як не ми' за надану гуманітарну допомогу - поживне молоко для дітлахів нашої громади! Сьогодні на локаціях у сел. Пісочин, у Березівському та Коротичанському старостинських округах батьки дітей 3-8 років мали змогу отримати молоко та смачну хлібну соломку. Вдячні всім, хто допомагає нашій громаді у нелегкий час!

22:27 09.07.2022

Турбота, підтримка, піклування

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу мешканцям нашої громади. Сьогодні, 9 липня, видали хлібні вироби жителям селища Рай-Оленівка. Дякуємо керівництву Харківської ОВА за підтримку та турботу про людей!

21:25 09.07.2022

Мінреінтеграції посилило роботу гарячої лінії для ВПО та мешканців ТОТ

Для більш оперативного консультування внутрішньо переміщених осіб та українців, які перебувають на ТОТ - Мінреінтеграції в 4 рази збільшило кількість операторів та удосконалило технічні можливості прийому дзвінків. Це дозволяє щоденно опрацьовувати і вчасно надавати відповіді на понад 1 тис. звернень. Нагадуємо номери: - 1548 (Цілодобова гаряча лінія з кризових питань). - 066-813-62-39 (Уповноважений з питань ВПО). - 096-078-84-33 (для дзвінків та повідомлень з ТОТ через мобільні застосунки WhatsApp/Telegram/Viber.

19:18 09.07.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВАЛЕРІЯ ЗАЛУЖНОГО

Пісочинська селищна рада вітає з 49 річчям Головнокомандувача  Збройних Сил України Валерія Залужного! Шановний Валерію Федоровичу, хай Ваша мудрість, витримка, оптимізм і сили будуть невичерпними! Здоров`я та наснаги на нові перемоги на славу нашої рідної України, родинного тепла та любові близьких! Нехай береже Вашу родину Господь! Віримо в Вас та в перемогу Збройних Сил України!  З Днем народження!

15:50 08.07.2022